Skip to content

O nas:

Nasza historia

Właścicielem marki Tektoora jest firma Centrum Produkcji Reklamowej S.A. – spółka powstała w 2005 roku, wyodrębniona jako część produkcyjna grupy marketingowej CZART. Od lat CPR współpracuje m.in. z sieciami sklepów Stokrotka, TESCO, CCC, Black Red White, Martes Sport i wielu innych, projektując oraz wykonując nieszablonowe, personalizowane i wyjątkowe materiały reklamowe na indywidualne zamówienie.

Posiadamy możliwość cięcia, bigowania, perforowania oraz wykrawania zarówno cyfrowego jak i za pomocą wykrojnika. Specjalizujemy się w merchandisingu, systemach identyfikacji wizualnej (SIW) oraz druku cyfrowym.


_DSC03469

Nasza oferta jest kompleksowa – od koncepcji, przez produkcję, aż po instalację. Specjalizujemy się w merchandisingu, systemach identyfikacji wizualnej oraz wielkoformatowym druku cyfrowym.

Zadaniem Tektoory jest tworzenie nowoczesnych, lekkich oraz oryginalnych materiałów reklamowych oraz produkcja indywidualnych form przestrzennych z naturalnych surowców takich jak tektura, korek, filc, drewno, sklejka, ale również syntetycznych, jak PCV, plexiglas, płyty kompozytowe etc.

Dysponujemy zapleczem technologicznym umożliwiającym realizację najbardziej skomplikowanych zleceń z zakresu szeroko pojętej produkcji reklamowej. Stawiamy na jakość oraz szybkość realizacji. Wykorzystując zdobyte doświadczenie i możliwości, realizujemy zlecenia z pełnym zaangażowaniem, gwarantując najwyższą jakość i kompleksowość naszych usług.

Wyobraź sobie, że wszystkie materiały reklamowe, które są niezbędne Twojej firmie są jeszcze bardziej oryginalne, wyjątkowe i innowacyjne.

Wyobraź sobie, że Twoje firmowe materiały POS, a nawet stoisko targowe już nie są zrobione z PCV, tylko z tektury – tańszego i bardziej ekologicznego odpowiednika.

Wyobraź sobie, że ulubione zabawki Twojego dziecka, to nie plastikowe lalki i samochody, ale ekologiczne i edukacyjne formy przestrzenne wykonane z tektury, korka lub sklejki.

Wyobraź sobie, że meble w Twoim domu lub biurze, to nowoczesne i fascynujące przedmioty, które wywołują zachwyt i zdziwienie Twoich gości.

Wyobraź sobie, że to wszystko i wiele innych rzeczy może zrobić dla Ciebie Tektoora!

_20160824_123649
_IMG_1240

Chcesz się wyróżnić w tłumie szablonowych rozwiązań?  Weź pod uwagę, że Tektoora jest dobra na wszystko!
Oferujemy wszechstronne rozwiązania produktowe z wielu obszarów:
– produkty SIGN&DISPLAY
– opakowania dekoracyjne i standardowe
– meble i dekoracje wnętrz
– scenografie teatralne oraz wystawy i stoiska targowe

Standy, ekspozytory, regały produktowe to nasza specjalność. Dopieszczamy najdrobniejsze detale, aby produkt w miejscu sprzedaży wyeksponowany był jak najlepiej. Materiały POS wykonujemy przede wszystkim z tektury. Tektura daje duże możliwości co do formy tych materiałów. Możemy wykonać wybraną przez Ciebie ilość półek, dobrać ich format i obciążenie, a na całość wykonać dowolny zadruk.
Lekkie, oryginalne, składane, łatwe w transporcie, bez problemów z utylizacją po zakończeniu promocji, dopasowane do Twoich produktów, wykonane z tektury, ekologiczne – takie są nasze standy.

 

Nasi Klienci powtarzają, że jesteśmy świetnie przygotowani. Stale inwestujemy w rozwój firmy oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników. Obserwujemy rynek i wyciągamy wnioski, dlatego rozwijamy się szybciej niż konkurencja. Jesteśmy mobilni i elastyczni, dzięki czemu dopasowujemy się do potrzeb klientów i rynku.

Zapraszamy do grona zadowolonych Klientów:

BRW
Cuprum_Arena
EKK_-_Wroclaw
KB
Neonet
Plantag
REFERENCJE_orsay
image description
VBL
Wroclaw_Airport
ZOO