O nas

Właścicielem marki Tektoora jest firma Centrum Produkcji Reklamowej S.A. z Wrocławia – od 2005 roku niekwestionowany lider produkcji materiałów reklamowych na Dolnym Śląsku. Od lat CPR współpracuje m.in. z siecią sklepów Stokrotka, TESCO, CCC, Black Red White i wiele innych, projektując i wykonując nieszablonowe i wyjątkowe materiały reklamowe na indywidualne zamówienie.

Spółka powstała w 2005 roku, wyodrębniona jako część produkcyjna grupy marketingowej

Zadaniem Tektoory jest tworzenie nowoczesnych, lekkich oraz oryginalnych materiałów reklamowych oraz produkcja indywidualnych form przestrzennych z surowców takich jak tektura, korek, PCV, plexiglas, płyty kompozytowe, filc, drewno, sklejka oraz wiele innych. Mamy możliwość cięcia, bigowania, perforowania oraz wykrawania zarówno cyfrowego jak i za pomocą wykrojnika.

Specjalizujemy się w merchandisingu, systemach identyfikacji wizualnej (SIW) oraz druku cyfrowym.  Nasza oferta jest kompleksowa – od koncepcji, przez produkcję do instalacji.

Jeżeli chcesz się wyróżnić w tłumie szablonowych rozwiązań weź pod uwagę, że Tektoora jest dobra na wszystko!

Wykorzystując materiały takie jak tektura, korek, plexi, dibond, drewno i wiele innych, oferujemy wszechstronne rozwiązania produktowe z wielu obszarów:
– produkty SIGN&DISPLAY
– opakowania dekoracyjne i standardowe
– meble i dekoracje wnętrz
– scenografie teatralne oraz wystawy i stoiska targowe

Dysponujemy zapleczem technologicznym umożliwiającym realizację najbardziej skomplikowanych zleceń z zakresu szeroko pojętej produkcji reklamowej. Stawiamy na jakość oraz szybkość realizacji. Wykorzystując zdobyte doświadczenie i możliwości, realizujemy zlecenia z pełnym zaangażowaniem, gwarantując najwyższą jakość i kompleksowość naszych usług.


Dlaczego TEKTOORA?

Nasi Klienci powtarzają, że jesteśmy świetnie przygotowani. Stale inwestujemy w rozwój firmy i podnoszenie kwalifikacji pracowników. Obserwujemy rynek, wyciągamy wnioski, dlatego rozwijamy się szybciej niż konkurencja. Jesteśmy mobilni i elastyczni. Dopasowujemy się do potrzeb Klientów i rynku.

Zapraszamy do grona naszych zadowolonych Klientów.


Wyobraź sobie, że wszystkie materiały reklamowe, które są niezbędne Twojej firmie nagle są jeszcze bardziej oryginalne, wyjątkowe i innowacyjne. Wyobraź sobie, że Twoje firmowe materiały POS, a nawet stoisko targowe już nie są zrobione z PCV, tylko z tektury – tańszego i bardziej ekologicznego odpowiednika.

Wyobraź sobie, że ulubione zabawki Twojego dziecka, to nie plastikowe lalki i samochody, ale ekologiczne i edukacyjne formy przestrzenne wykonane z tektury, korka lub sklejki.

Wyobraź sobie, że meble w Twoim domu lub biurze, to nowoczesne i fascynujące przedmioty, które wywołują zachwyt i zdziwienie Twoich gości.

Wyobraź sobie, że to wszystko i wiele innych rzeczy może zrobić dla Ciebie Tektoora!

Standy, ekspozytory, regały produktowe to nasza specjalność. Dopieszczamy najdrobniejsze detale, aby produkt w miejscu sprzedaży wyeksponowany był należycie. Materiały POS wykonujemy przede wszystkim z tektury. Tektura daje duże możliwości co do formy tych materiałów. Możemy wykonać wybraną przez Ciebie ilość półek, dobrać ich format i obciążenie, a na całość wykonać dowolny zadruk.

Lekkie, oryginalne, składane, łatwe w transporcie, bez problemów z utylizacją po zakończeniu promocji, dopasowane do Twoich produktów, wykonane z tektury, ekologiczne – takie są nasze standy.

Tektoora to brand Centrum Produkcji Reklamowej S.A. – spółki powstałej w 2005 r, wyodrębnionej jako część grupy marketingowej CzART, posiadającej wieloletnie doświadczenie w branży.
Nasza oferta jest kompleksowa – od koncepcji, przez produkcję, aż po instalację. Specjalizujemy się w merchandisingu, systemach identyfikacji wizualnej oraz wielkoformatowym druku cyfrowym.

Dysponujemy własnym zapleczem technologicznym umożliwiającym realizację najbardziej skomplikowanych zleceń z zakresu szeroko pojętej produkcji reklamowej. Stawiamy na jakość i szybkość realizacji. Wykorzystując zdobyte doświadczenia i możliwości, realizujemy zlecenia z pełnym zaangażowaniem.