Możliwości

Wyobraź sobie:

  • że wszystkie materiały reklamowe, które są niezbędne Twojej firmie nagle są jeszcze bardziej oryginalne, wyjątkowe i innowacyjne.
  • że Twoje firmowe materiały POS, a nawet stoisko targowe już nie są zrobione z PCV, tylko z tektury, czyli tańszego i bardziej ekonomicznego odpowiednika.
  • że ulubione zabawki Twojego dziecka, to nie plastikowe lalki i samochody, ale ekologiczne i edukacyjne formy przestrzenne wykonane z tektury, korka lub sklejki.
  • że meble w Twoim domu lub biurze, to nowoczesne i fascynujące przedmioty, które wywołują zachwyt i zdziwienie Twoich gości.
  • że to wszystko i wiele innych rzeczy może zrobić dla Ciebie Tektoora.

 

Dlaczego?
Ponieważ Tektoora jest dobra na wszystko!

 

Lekkie, oryginalne, składane, łatwe w transporcie, bez problemów z utylizacją po zakończeniu promocji, dopasowane do Twoich produktów, wykonane z tektury, ekologiczne – takie są nasze produkty.

 

 

Standy, ekspozytory, regały produktowe to nasza specjalność. Dopieszczamy najdrobniejsze detale aby produkt w miejscu sprzedaży wyeksponowany był należycie. Materiały POS wykonujemy przede wszystkim z tektury. Tektura daje duże możliwości co do formy tych materiałów. Możemy wykonać wybraną przez Ciebie ilość półek, dobrać ich format i obciążenie a na całości wykonać dowolny zadruk.

 

Projektujemy unikalne, oryginalne ekspozytory, dopasowane specjalnie pod twoje wymagania. Jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły. Każdy projekt dopasujemy tak, aby był jak najbardziej mobilny, wielorazowy czy ekologiczny – w zależności od twoich potrzeb.

 

 

Zamiast produkować drogie standy, potykacze, trybunki, dystrybutory, degustatory i inne materiały POS z różnych tworzyw sztucznych – zrób to z tektury! Zaoszczędzisz na kosztach materiału, transporcie, magazynowaniu i ewentualnej utylizacji.

 

 

 

Tektoora uwielbia bawić dzieci!

Dziecko to też Klient, czasami nawet bardziej wymagający niż dorośli. Tekturowy domek dla lalek, statek piratów, myjnia samochodowa, edukacyjne zabawki i szablony, to tylko niektóre z naszych propozycji dla Klienta od lat 3 do lat 15! Każdą zabawkę możemy odpowiednio obrandować Twoją marką lub możemy stworzyć indywidualną zabawkę dla Twojej marki. Na dodatek wszystko można złożyć samemu i dobrze się przy tym bawić!
Nasze zabawki mogą być składane, zadrukowane lub z konturami do samodzielnego kolorowania.

 

 

 

Tektoora od zaplecza technologicznego:

Druk

na wysokiej jakości maszynach solwentowych, UV a także latex. Bezpośrednio na tekturze lub na folii.

Cięcie i bigowanie cyfrowe

już od jednej sztuki oraz sztancowanie z gotowego wykrojnika.

Składanie

nasze produkty możecie złożyć sami, lub możemy zrobić to za was i wysłać już złożone (oferujemy również montaż na miejscu).

Wzmacnianie

jeśli potrzebujesz dodatkowego wzmocnienia, możemy wykonać je np. z HDFu, MDFu lub dodatkowej warstwy tektury – w zależności od Twoich potrzeb.

Foliowanie

produkty foliowane są trwalsze, zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, chemicznymi, promieniowaniem UV, czy wilgocią. Foliujemy na zimno lub na gorąco, z wykończeniem błyszczącym lub matowym

Lakierowanie

poprzez nałożone na całą powierzchnię druku uzyskuje się satynowe wykończenie oraz zabezpieczenie przed ścieraniem druku.

Tektoora to także PROJEKTOWANIE

Z nami dostajesz gwarancję że twój produkt będzie wyeksponowany w najlepszy możliwy sposób. Produkty wystawiennicze które projektujemy są oryginalne i innowacyjne, w razie potrzeb mogą być również mobilne i wielorazowe. Jeśli tylko tego potrzebujesz, mogą być w pełni ekologiczne i recyklingowalne.