Skip to content

Tektoora od zaplecza technologicznego:

druk

na najwyższej jakości maszynach solwentowych, UV, UVGel, a także latex. Bezpośrednio na tekturze lub na folii

cięcie i bigowanie

już od jednej sztuki, a także sztancowanie większych ilości z gotowego wykrojnika.

składanie

nasze produkty możecie złożyć sami, lub możemy zrobić to za was i wysłać już złożone (oferujemy również konfekcjonowanie oraz montaż na miejscu).

wzmacnianie

jeśli potrzebujesz dodatkowego wzmocnienia, możemy wykonać je np. z HDFu, MDFu lub dodatkowej warstwy tektury – w zależności od Twoich potrzeb.

foliowanie

produkty foliowane są trwalsze, zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, chemicznymi, promieniowaniem UV, czy wilgocią.

lakierowanie

poprzez nałożenie na całą powierzchnię druku uzyskuje się satynowe wykończenie oraz zabezpieczenie przed ścieraniem druku

_DSC03749

Wyobraź sobie:

 • że wszystkie materiały reklamowe, które są niezbędne Twojej firmie nagle są jeszcze bardziej oryginalne, wyjątkowe i innowacyjne.
 • że Twoje firmowe materiały POS, a nawet stoisko targowe już nie są zrobione z PCV, tylko z tektury, czyli tańszego, lżejszego i bardziej ekonomicznego odpowiednika.
 • że ulubione zabawki Twojego dziecka, to nie plastikowe lalki i samochody, ale ekologiczne i edukacyjne formy przestrzenne wykonane z tektury, korka lub sklejki.
 • Dlaczego?

  Lekkie, oryginalne, składane, łatwe w transporcie, bez problemów z utylizacją po zakończeniu promocji, dopasowane do Twoich produktów, wykonane z tektury, ekologiczne – takie są nasze produkty.

  Standy, ekspozytory, regały produktowe to nasza specjalność. Dopieszczamy najdrobniejsze detale aby produkt w miejscu sprzedaży wyeksponowany był należycie. Materiały POS wykonujemy przede wszystkim z tektury. Tektura daje duże możliwości co do formy tych materiałów. Możemy wykonać wybraną przez Ciebie ilość półek, dobrać ich format i obciążenie a na całości wykonać dowolny zadruk.

  _IMG_4037
  20160527_175918

  Tylko dla ciebie

  Projektujemy unikalne, oryginalne ekspozytory, dopasowane specjalnie pod twoje wymagania. Jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły. Każdy projekt dopasujemy tak, aby był jak najbardziej mobilny, wielorazowy czy ekologiczny – w zależności od twoich potrzeb.

  Zamiast produkować drogie standy, potykacze, trybunki, dystrybutory, degustatory i inne materiały POS z różnych tworzyw sztucznych – zrób to z tektury! Zaoszczędzisz na kosztach materiału, transporcie, magazynowaniu i ewentualnej utylizacji.

  Dostosowane dla dzieci

  Dziecko to też Klient, czasami nawet bardziej wymagający niż dorośli. Tekturowy domek dla lalek, statek piratów, myjnia samochodowa, edukacyjne zabawki i szablony, to tylko niektóre z naszych propozycji dla Klienta od lat 3 do lat 15!

  Każdą zabawkę możemy odpowiednio obrandować Twoją marką lub możemy stworzyć indywidualną zabawkę dla Twojej marki. Na dodatek wszystko można złożyć samemu i dobrze się przy tym bawić! Nasze zabawki mogą być składane, zadrukowane lub z konturami do samodzielnego kolorowania.

  _20160824_123649

  Tektoora to także projektowanie

  unikalne

  zaprojektowane według twoich potrzeb tak, aby Twój produkt był wyeksponowany
  w najlepszy możliwy sposób

  innowacyjne

  niestandardowe, oryginalne rozwiązania, twoje pomysły oraz ułatwienia w korzystaniu z naszych produktów 

  mobilne

  dostosowane do szybkiego transportu
  oraz wielorazowego użytku