Mamy już 10 lat

Nasz firma w tym roku obchodzi dziesięciolecie swojej samodzielnej działalności. Wcześniej funkcjonowała jako produkcyjna część grupy marketingowej CzART. Od listopada 2011 roku firma działa na rynku jako Spółka Akcyjna. Na przestrzeni tych lat kształtował się obecny profil działalności firmy. Ostatnie 10 lat to znaczący rozwój społeczno-gospodarczy naszego kraju. Zmiany struktury społecznej, zmiany w podejściu do marketingu, zmiany w postrzeganiu i zarządzaniu przedsiębiorstwami, no i co za tym idzie zmiany w podejściu do sztuki marketingu. Marketing to dynamiczna dziedzina, która silnie koreluje ze zmianami społecznymi. Ciągle ewoluuje. Podobnie z jego fizycznymi wytworami, czyli materiałami wsparcia sprzedaży, oznakowaniem produktów, wszelkiego rodzaju drukami na różnorakich nośnikach. Nasza firma stara się nadążać za tymi procesami. Staramy się wsłuchiwać w informacje płynące z rynku i dostosowujemy nasz park maszynowy do nowych trendów. Jednym z istotnych przejawów tych działań jest stworzenie własnego, ekologicznego brandu – TEKTOORA. Pod tym szyldem tworzymy lekkie, ekologiczne i nietypowe formy. Próbujemy swoich sił w designie. Ciągle też rozwijamy nasz park maszynowy, śledzimy trendy w technologiach produkcji reklamowej.

1

Przez te 10 lat działalności mieliśmy okazję kooperować zarówno z małymi agencjami jak i dużymi markami. Każde z tych doświadczeń jest cenne i uczy nas odpowiedniego podejścia do klienta i ciągłego usprawniania procesu produkcji i co za tym idzie podnoszenia jakości naszych produktów i usług. Realizowaliśmy projekty dla całych sieci sprzedaży, zarówno w kraju jak i za granicą. Nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma dużymi markami. Specjalizujemy się w brandingu – identyfikacji wizualnej, merchandisingu – produkcji POS oraz druku cyfrowym. Kompleksowo realizujemy projekty związane z kreowaniem i utrzymaniem wizerunku marek oraz z wsparciem sprzedaży ich produktów.

Obecnie nasza działalność dzieli się na 4 strefy aktywności:

  • STREFA CUTTERS – nietypowe formy przestrzenne, standy, ekspozytory, regały, opakowania
  • STREFA PRINT – druk UV, solwent, lateks, sito, offset, druk cyfrowy
  • STREFA BRAND & MERCH – oznakowania punktów sprzedaży, reklama świetlna, POS i POP, aranżacje witryn sklepowych, dekoracje sklepowe, zabudowy targowe
  • STREFA EXTRA – DTP, rendering, projekty 2D, montaże, monitoring, serwis, wparcie technologiczne, prototypy, logistyka

Produkcję realizujemy holistycznie w oparciu o te strefy.
Dysponujemy własnym zapleczem technologicznym umożliwiającym realizację najbardziej skomplikowanych zleceń. Działamy w zakresie szeroko pojętej produkcji reklamowej i aranżacji przestrzeni komercyjnych.
Łączymy różne technologie oraz materiały. Stawiamy na jakość i czas realizacji. Wykorzystując zdobyte doświadczenia i możliwości, realizujemy zlecenia z pełnym zaangażowaniem, gwarantując wysoką jakość i kompleksowość naszych usług.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www.cpr.pl oraz na www.tektoora.com